Twoja najlepsza strona!

Tworzymy Twoją cyfrową rzeczywistość! Przenosimy Cię do lepszej, wykreowanej rzeczywistości. Kreujemy Twoje wirtualne światy! Pozwól się zabrać do cyfrowej przestrzeni...

...tworzymy wysokiej jakości strony internetowe...

...przykłady naszych prac...zobacz tą stronę w sieci

Strona "jednostronnicowa" z podstronami, z dużą ilością treści, w technologii HTML5/JS

Przykład na to, w jaki sposób można przekazać mnóstwo treści, bez przytłoczenia czytelnika jej ogromem. W takich sytuacjach liczy się przede wszystkim przejrzystość i wygoda wyszukania informacji.

zobacz tą stronę w sieci

Strona wielostronicowa (z podstronami) w technologii HTML5 z elementami JS

Przykład strony przygotowanej dla wymagającego widza. Odwiedzający tę stronę, szukają głównie podstawowych informacji. Niejako przy okazji, otrzymują informacje dodatkowe, które chce im przekazać autor.

zobacz tą stronę w sieci

Strona jednostronnicowa z dużą ilością grafiki, w technologii HTML5/JS

Przykład typowej witryny reklamowej, której celem jest przyciągnięcie widza i przykucie jego uwagi. Tekst jest tutaj znacznie mniej istotny od grafiki (zdjęć), choć osoby zainteresowane mają do niego łatwy dostęp.

zobacz tą stronę w sieci

Strona multimedialna z elementami graficznymi w technologii FLASH

Przykład strony reklamowej, spełniającej zaledwie dwie funkcje. Ma za zadanie pokazać wygląd i głos bohaterki. Strona nie będzie widoczna, przy włączonej blokadzie reklamy.

zobacz tą stronę w sieci

Strona z efektami animacji i interakcji w technologii FLASH

Przykład rozbudowanej strony reklamowej. Posiada wiele ciekawych, animowanych funkcji interaktywnych. Spełnia też funkcję katalogu. Strona nie będzie widoczna, przy włączonej blokadzie reklamy.

niestety nie możemy tego udostępniać

Prezentacja multimedialna (na płycie CD) w technologii FLASH

Przykład prezentacji multimedialnej. Prezentacja w formie mulimedialnej (dźwięk, animacja, grafika, wideo...), pozwala na przekazywanie dowolnych treści w atrakcyjnej formie. Stosuje się w sytuacjach, kiedy treści nie powinny być publicznie udostępnione!

...warto wiedzieć...

tekst

Współpracujemy z polonistami (gramatyka, ortografia, "literówki"), profesjonalnymi tłumaczami, specami od marketingu i reklamy.

technologia

Pracujemy w najnowszych technologiach. Obecnie jest to HTML5 i JavaScript, pozwalający na tworzenie stron animowanych.

wygląd

Każdej stronie nadajemy niepowtarzalną oprawę graficzną, z możliwością wykorzystania grafiki przestrzennej (3d) i animacji. .

...szybka realizacja...

Czas wykonania strony, zależy od stopnia jej skomplikowania oraz od ilości zawartego na niej materiału.
Na standardową stronę internetową (5-6 podstron lub witrynę jednostronicową), potrzebujemy ok. 3 dni.

...można po nas oczekiwać...

Wykonania niepowtarzalnej strony internetowej, wyróżniającej się z "tłumu" miliardów innych. Stosujemy niecodzienną, przyciągającą wzrok i możliwie najlepszej jakości grafikę. Stosujemy animację, filmy, dźwięk... Robimy to od bardzo dawna. Niemal od chwili, kiedy w Polsce pojawił się ogólnie dostępny Internet. Nieustannie się zmieniamy, wraz z nową technologą i zmieniającymi się trendami.

Naszym zadaniem jest zadbać o Twoje zadowolenie, jako autora i pomysłodawcy Twojej strony! Równie ważna jest dla nas dbałość o odbiorców Twojej strony. Tak, by trafił do nich Twój przekaz - wszystkie najistotniejsze treści. Twoja strona powinna trafić dokładnie do tego odbiorcy, to którego jest adresowana! A potem, musi jeszcze przykuć jego uwagę i skutecznie przekazać zawarte w niej treści!

Zajmujemy się też tworzeniem "części" stron internetowych, takich jak np. grafika, animacja, bannery (JS, GIF), obiekty 3D itd. Twórców WWW zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą... (mailowo)
ZAPYTAJ O OFERTĘ

...mobilność...

Nasze strony internetowe można oglądać nie tylko na komputerach, ale także na telefonach i tabletach.
Wygląd strony dostosowuje się automatycznie do wielkości i rozdzielczości ekranu, na jakim jest oglądany.

...na nas można liczyć...

Pracujemy przez cały rok. Dzięki temu, twoje zlecenie może być wykonane bardzo szybko i sprawnie, w stałym kontakcie z Tobą...

...dostępność

Nie jesteśmy amatorami. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron www. Podejmujemy się wyłącznie takich zleceń, o których mamy pojęcie...

...jakość

Podpowiadamy w kwestiach technicznych, wizualnych i merytorycznych. Na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, doradzamy na co położyć nacisk w kreacji i jakie jej aspekty wyeksponować...

...pomoc

Dzięki temu, że zajmujemy się szerokim zakresem usług reklamowych, możesz u nas zrealizować swoją kampanię, bez obawy, że poszczególne jej elementy nie będą do siebie pasowały...

...różnorodność

...nie masz jeszcze swojej strony...

Jeśli zleciłeś już komuś wykonanie materiałów reklamowych (foldery, ulotki, bannery itp.), poproś wykonawcę o efekt jego pracy w formie elektronicznej. Dzisiaj już mało kto pracuje bez komputerów. Prześlij do nas ten materiał. Dzięki temu, Twoja strona będzie pasowała do innych elementów twojej kampanii reklamowej...

Jeśli dopiero myślisz o stronie i nawet nie masz jeszcze koncepcji, po prostu opisz co chcesz jej potencjalnym odbiorcom przekazać i do czego Twoja strona ma służyć. Opracujemy optymalne rozwiązanie, by Twoje informacje trafiły do odpowiednich odbiorców i w odpowiedni sposób.

Pamiętaj, aby do wiadomości, dołączyć wszystkie materiały, którymi już teraz dysponujesz, a które miałyby się znaleźć na stronie.

NAPISZ DO NAS W TEJ SPRAWIE

...masz już swoją stronę...

Jeśli masz już swoją stronę, ale chcesz ją całkowicie zmienić bo uważasz, że do niczego się nie nadaje, to lepiej będzie jak przeczytasz tekst po lewej. I tak trzeba będzie zacząć od początku...

Jeśli Twoja strona jest OK, ale wymaga zmiany (korekty, naprawy, unowocześnienia itd...), to opisz nam, co konkretnie chciałbyś zmienić. Im więcej napiszesz tym lepiej, ale pewnie i tak zadamy Ci jeszcze w związku z tym wiele pytań. W wiadomości do nas, podaj adres swojej strony.

Nawet jeśli Twoja strona jest już bardzo stara i zawiera zupełnie nieaktualne dane, to pozwoli nam się zorientować w Twoim pierwotnym zamyśle i zrozumieć planowane zmiany. Część danych da się wykorzystać, jak np. logo firmy (więc będzie taniej).

NAPISZ DO NAS W TEJ SPRAWIE

...chcesz zlecić...

Zgłoś cheć, wykonamy PROJEKT STRONY WWW, a Ty skontrolujesz czy zrobiliśmy to właściwie i powiesz nam co zmienić!
Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, na podstawie ilości materiałów do zamieszczenia, stopnia złożoności itd.

...znajdź promocję dla siebie...

...dla nowych firm

Jeśli masz firmę nie dłużej niż rok, oferujemy Ci w pełni funkcjonalną responsywną stronę wykonaną, wg. najnowszych standardów już od 999 zł (netto). Górną granicę cenową ustalisz indywidualnie.

...dla zmieniających stronę

Jeśli posiadasz stronę wykonaną w starych technologiach, unowocześnimy ją, udoskonalimy i odświeżymy już od 1199 zł (netto). O ile możliwe będzie przeniesienia treści i grafiki. Dodamy istotne dla jej działania funkcjonalności.

...z kompletem danych

Jeśli posiadasz komplet materiałów na stronę w wersji cyfrowej (np. z firmy reklamowej lub drukarni), jeśli można go wykorzystać do umieszczenia na stronie internetowej, proponujemy cenę już od 1299 zł (netto)

...dla dużych serwisów

W przypadku dużych serwisów - z dużą ilością podstron lub rozbudowanych form i dodatków, cenę ustalasz indywidualnie. Negocjacje zaczynamy już od 1999 zł (netto). Ty określisz górny, maksymalny budżet jakim dysponujesz!